Odporúčania klientov


Warning: Undefined variable $attachments in /var/www/html/wp-content/themes/fin/functions.php on line 626

Spokojnosť mojich klientov je pre mňa prvoradá. Preto vám ďakujem za všetky vaše spätné väzby, či už na facebooku, google alebo emailom. Zároveň vám ďakujem za všetky vaše odporúčania blízkym a známym.

recenzie na facebooku
recenzie na google

Posledné poďakovania emailom

Ďakujeme p. Jiřinke Marcinkovej za jej nezištnú pomoc pri riešení poistnej udalosti. Oceňujeme jej profesionálny prístup všestranného poradcu, nech sa to už týka akéhokoľvek druhu poistenia. Vždy je ochotná pomôcť a správne poradiť. Ešte raz srdečná vďaka!
Manželia Pohlodovci
Na pani Jiřine si vážim jej otvorenú myseľ a chápať veci v širšom kontexte. Je  informovaná, vie poradiť, pomôcť, názorne vysvetliť a používa zdravý sedliacky rozum, čo je v dnešnej dobe čím ďalej väčšia rarita. Určite budem využívať jej služby – spokojnosť zaručená.
Mgr. Peter Kaščák
Doteraz ma nenapadlo, že pri poisťovaní čohokoľvek treba mať šťastie. Uvedomila som si to až vtedy, keď pomocou pani Jiřiny Marcinkovej sa bez prieťahov a odkladov uzavreli viaceré poistné zmluvy, o ktorých som bola presvedčená, že sú potrebné. Súčasne sa vyriešili zdanlivo neriešiteľné súvislosti v rôznych oblastiach poistenia. Zdalo sa mi to ako neskutočné, pretože som sa cítila v daných problémoch bezmocná. Veľmi si vážim profesionálny prístup pani Jiřiny Marcinkovej  pri uzatváraní poistných zmlúv. Odporúčam pani Jirku Marcinkovú nielen tým, ktorí sa nevedia zorientovať v poistných situáciách, ale aj skúsenejším, ktorí poisťovanie nepovažujú za problém. Pani Jiřina Marcinková rokuje bez nadradenosti, s maximálnym pokojom a rešpektuje rozhodnutie klienta.
Doc. Mgr. PaedDr. Anna Macurová, PhD.
Veľmi si ceníme to, že od chvile, keď sme začali spolupracovať s Jiřinou Marcinkovou, nemuseli sme sa už my starať o to, kde je pre nás výhodnejšie poistiť auto, ktorý variant je práve vhodný a lacný. Vždy nam poradí s výberom poistenia aj sporenia, tak aby to bolo nielen cenovo výhodné, ale aby potom bolo aj plnenie z poistenia. Poradila nám plnenie zo životnej poistky aj vtedy, kedy nás ani nenapadlo, že by sme mali z poistenia niečo dostať a vybavila potrebné papiere pre poisťovňu za nás. Dostali sme peniaze, ktoré nám pokryli náklady s liečením nášho syna. Ďakujeme a odporúčame túto službu každému.
Manželia Jana a František Birošovi, Hanušovce nad Topl'ou
S pani Jiřinou Marcinkovou, som veľmi spokojná. Pomohla mi pri uzavretí stavebného sporenia vybrať správny variant s čo najnižšími poplatkami a aj vybrať si správny typ poistky. Jej služby môžem len odporučiť.
Miriama Birošová, Hanušovce nad Topl'ou
Pani Marcinková nám pomáhala vybaviť v bankách veci, s ktorými sme si sami nevedeli dať rady. Poradila nam aj iné riešenia. Vybavila v bankách potrebné formality, vďaka ktorým sme dosiahli svoj cieľ. Keďže sme si vyskúšali rozdiel v tom, ako to je, keď vybavujeme veci sami, a keď Vám s tým niekto pomôže, vrelo túto službu odporúčame.
Manželia Maroš a Magdaléna Čižmárovi, Hanušovce nad Topľou
Som veľmi spokojný s ústretovosťou a profesionalitou pri sprostredkovaní poistenia. Cením si aj následný servis . Vždy, keď je lepšia ponuka na trhu, pani Marcinková mi aktuálne prepracuje poistenie na najvýhodnejší variant.
František Helt
Pani Marcinková je milá, ochotná, dôkladná. Má prehľad o rôznych poisťovniach. Nemusíte strácať čas chodením po poisťovniach. Pozná rôzne výhody, prémie a bonusy, ktoré sa dajú získať pri sporení alebo poistení. Je ochotná sa venovať klientovi aj v neskorších hodinách. Vyberie poistku podľ Vašich potrieb, ktorá je cenovo výhodná. Mám skúsenosti pri poisťovaní auta, kde som mala ponuky od viacerých poisťovní. Mne sa už aj tie ponuky zdali celkom dobré, ale obrátila som sa na pani Marcinkovú. Dokázala mi ešte znížiť cenu poistenia auta o 25%. Ak si budem v budúcnosti vybavovať úver alebo zvažovať nejaký druh sporenia, určite ju požiadam o pomoc.
MUDr. Daniela Balčáková, PhD.
Pani Marcinková, veľmi Vám pekne ďakujem, lebo veľmi ste mi pomohla, hlavne s komunikáciou s poisťovňami, keď som mal problém vyjsť z rôznych zamotaných situácií. Tiež ste mi pomohli vybrať správne produkty v bankách, aby som zbytočne nevyhadzoval peniaze za poplatky. Často sme spolu niečo riešili. Môžem povedať, že ste mi dali do poriadku môj finančný život.
Rastislav Kuževič, Košice
Pani Jirku Marcinkovú poznám asi 10 rokov. Zaujala ma pri 1. stretnutí. Urobila pre nás mnoho služieb a vždy sa prednostne snažila o náš prospech. Nikdy nevychvaľuje žiadnu ponuku, povie aj kritické slovo, ak je opodstatnené. Je mimoriadne profesionálne spsôbilá. Spolu s manželom jej absoútne dôverujeme. Je to úžasné mať takú oporu, ktorá Vám vždy rada ochotne nezištne poradí.
Ing. Anna Štefaníková a manžel Jozef